جزوه علم مواد مهندسی صنایع (دکتر سعید منصور, امیر کبیر تهران)

جزوه علم مواد مهندسی صنایع (دکتر سعید منصور, امیر کبیر تهران)
رتبه ۴٫۷ از بین ۳ رای

دانلود جزوه علم مواد مهندسی صنایع

جزوه علم مواد مهندسی صنایع بارگذاری شده شامل آموزش کامل درس علم مواد به همراه تمرین و تست می باشد که در حال حاضر در دانشکده ی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر توسط دکتر سعید منصور تدریس می شود. هدف این درس آشنایی دانشجویان صنایع با نحوه تولید محصولات مختلف در صنعت می باشد.

جزوه علم مواد مهندسی صنایع

در رشته مهندسی صنایع درس علم مواد پیش نیاز درس روش تولید می باشد. این دو درس با همدیگر باعث می شوند تا دانشجویان صنایع با محیط تولید آشنایی بیشتری پیدا کنند. منظور از محیط تولید مواد استفاده شونده در صنایع مختلف، دستگاه های مورد استفاده و کاربردی در کارگاه ها و کارخانه ها و محیط های تولیدی می باشد. که در این دو درس با خصوصیات مواد و دستگاه ها به صورت کلی آشنا خواهید شد.

سرفصل های مربوط به این درس عبارت است از: خواص مکانیکی مواد، آزمایش سنجش سختی و آزمایش ضربه ای، شکست در اثر خستگی و خزش، ساختار مواد، آلیاژ ها و نمودار تعادل، آلیاژهای آهنی و غیرآهنی، عملیات حرارتی و معرفی پلاستیک ها، سرامیک ها و کامپوزیت ها.
جزوه علم مواد دکتر به صورت خلاصه به موضوعات مختلف پرداخته و با درج تصاویر مربوطه درک آنهارا فراهم ساخته است.در این جزوه مثال هایی برای فهم بیشتر مطلب از قبل حل شده تا با مطلب درسی به صورت کامل درک شود.

در بخش تمرینات شش سری سوالات تستی و تشریحی قرار داده شده است. که با حل کردن این سوالات میتوانید به این درس مسلط شوید.استفاده از جزوه علم مواد دکتر منصور به دانشجویان صنایع توصیه می شود. چرا که سر فصل های ارائه شده در این جزوه مناسب برای دانشجویان مهندسی صنایع می باشد.

 

فایل مربوط به جزوه علم مواد زیپ شده و فاقد رمز میباشد.

برای دریافت جزوه علم مواد بر روی آیکون زیر کلیک کنید :

 

جهت دانلود رایگان این جزوه کلیک کنید

About IE ENGINEER

مهندس صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) متخصص در زمینه بازاریابی اینترنتی ، ایده پرداز و مشاور در پروژه های اقتصادی و استارت آپ ها ، متخصص شبکه های اجتماعی و سئوسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *