تولید اعداد تصادفی در شبیه سازی، چهار فایل آموزش رایگان و پروژه آماده در متلب

تولید اعداد تصادفی در شبیه سازی، چهار فایل آموزش رایگان و پروژه آماده در متلب
رتبه ۵ از بین ۴ رای

۱) تولید اعداد تصادفی در درس شبیه سازی

برای درک کامل اعداد تصادفی چهار فایل حاوی آموزش اعداد تصادفی و روش های تولید اعداد تصادفی در درس اصول شبیه سازی برای شما مخاطبان عزیز مقاله آنلاین قرار داده شده است. شما میتوانید از لینک موجود در پایین این صفحه برای دانلود این چهار فایل استفاده کنید. سعی شده تمامی مطالب مفید و اثربخش مورد نیاز برای فراگیری کامل موضوع اعداد تصادفی و انواع روش های تولید اعداد تصادفی در این چهار فایل درج شود. همچنین پروژه شبیه سازی تولید اعداد تصادفی در متلب به صورت آماده موجود می باشد. با دانلود رایگان فایل های آموزشی و دانلود پروژه شبیه سازی اعداد تصادفی در متلب می توانید به طور کامل این این موضوع را فرا بگیرید. تمامی اطلاعات مورد نیاز شما برای درک این مطلب در این چهار فایل آورده شده و به همراه پروژه انجام شده مجموعه ای کامل را به وجود آورده است.

 

فایل اول

 آموزش اعداد تصادفی و شبیه سازی کامپیوتری برای تولید اعداد تصادفی

این فایل آموزشی به صورت کامل به توضیح مباحث زیر می پردازد.

 1. تعریف دنباله اعداد تصادفی
 2. تولید دنباله اعداد تصادفی با توزیع یکنواختتولید اعداد تصادفی در شبیه سازی
 3. تولید دنباله اعداد تصادفی با توزیع دلخواه
 4. شبیه سازی مونتکارلو

 

فایل دوم

روش های تولید اعداد تصادفی

هفت روش را برای تولید اعداد تصادفی با توزیع یکنواخت به طور کامل آموزش داده است. این روش ها عبارتند از:

 1. روش میان مربعی
 2. روش میان ضربی
 3. روش مضرب ثابت
 4. روش همنهشتی
 5. روش همنهشتی جمعی
 6. روش مولد همنهشتی مرکب
 7. روش همنهشتی درجه ۲

 

فایل سوم 

 آموزش تولید اعداد تصادفی در شبیه سازی

در این فایل با مقدمه ای در مورد اعداد تصادفی به توضیح این اعداد و روش های تولید آن می پردازد. این فایل با فرمت پاورپویت می باشد. در این فایل به توضیح خواص اعداد تصادفی ، خطاهای توليد اعداد تصادفی ، نكاتی كه بايد در توليد این اعداد مورد توجه قرار گيرد و همچنین روشهای توليد این اعداد پرداخته شده است.

 

فایل چهارم

 یک فصل از کتاب شبیه سازی سیستم های گسسته، تولید اعداد تصادفی

این کتاب نوشته جری بنکس و جان کارسن ترجمه هاشم محلوجی می باشد که به صورت پاور پوینت در آمده است. در این فایل به توضیح کامل اعداد تصادفی و تولید آن پرداخته شده است. به شیوه هایی برای نمونه گیری از انواع توزیع های پیوسته و گسسته پرداخته می شود. در این فایل به طور مفصل در ۹۶ صفحه به موضوع تولید اعداد تصادفی پرداخته می شود.

 

جهت دانلود چهار فایل آموزش تولید اعداد تصادفی از لینک زیر استفاده نمایید.

اضافه‌کردن به سبدخرید

 

 

۲) پروژه شبیه سازی تولید اعداد تصادفی

تولید اعداد تصادفی با مولد همنهشتی ضربی و آمیخته در متلب

نمونه پروژه ای از درس شبیه سازی در رابطه با تولید اعداد تصادفی برای شما مخاطبان عزیز مقاله آنلاین درج شده است. این پروژه شامل دو مسئله می باشد که به طور کامل پاسخ داده شده اند. خواسته های مسئله به صورت کد متلب به طور کامل شبیه سازی شده و پاسخ داده می شود. پاسخ به سوال اول در ۱۲۱ خط کد متلب و پاسخ به سوال دوم در ۶۶ خط کد متلب داده شده است. برای دانلود فایل سوالات پروژه شبیه سازی تولید اعداد تصادفی از لینک زیر استفاده کنید.

جهت دانلود فایل کلیک کنید

 

خلاصه ای از فایل سوال به صورت زیر می باشد:

مساله اول: با استفاده از مولد همنهشتی ضربی و با انتخاب پارامترهای مناسب دنباله های از اعداد تصادفی حداقل با طول ۱۰۰۰ عدد تولید نمایید.
مساله دوم: با استفاده از مولد همنهشتی آمیخته و با انتخاب پارامترهای مناسب دنباله های از اعداد تصادفی حداقل با طول ۵۰۰۰ عدد تولید نمایید.

 

تولید اعداد تصادفی با روش همنهشتی ضربی و آمیخته

همانطور که مشاهده می کنید، فایل پروژه شبیه سازی اعداد تصادفی شامل دو فایل متلب و یک فایل گزارش می باشد که به طور مختصر در مورد مسئله توضیح می دهد. این پروژه به شما نشان می دهد چطور می توانید با استفاده از نرم افزار متلب در درس شبیه سازی به تولید اعداد تصادفی بپردازید. همانطور که می دانید یکی از مباحث مهم شبیه سازی ایجاد اعداد تصادفی می باشد. انواع مختلف روش ها به صورت کامل در فایل های آموزشی که برای شما قرار داده ایم موجود می باشد. با دانلود این پروژه نمونه از از شبیه سازی و مدل کردن مسائلی ازین دست را خواهید دید. این پروژه فقط در مقاله آنلاین موجود می باشد.

 

جهت دانلود پروژه شبیه سازی تولید اعداد تصادفی در متلب از لینک زیر استفاده نمایید.

اضافه‌کردن به سبدخرید

About IE ENGINEER

مهندس صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) متخصص در زمینه بازاریابی اینترنتی ، ایده پرداز و مشاور در پروژه های اقتصادی و استارت آپ ها ، متخصص شبکه های اجتماعی و سئوسایت

این را هم ببینید

نرم افزارهای مهندسی برق

نرم افزارهای مهندسی برق ( معرفی + آموزش رایگان نرم افزارهای مهندسی برق )

نرم افزارهای مهندسی برق ( معرفی + آموزش رایگان نرم افزارهای مهندسی برق )رتبه ۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *