مقاله روانشناسی عمومی | دانلود رایگان فایل pdf به همراه فایل ورد

مقاله روانشناسی عمومی | دانلود رایگان فایل pdf به همراه فایل ورد
رتبه ۵ از بین ۱ رای

در اینجا برای شما مقاله روانشناسی عمومی را قرار داده ایم و شما میتوانید فایل pdf آن را به صورت رایگان از سایت مقاله آنلاین دانلود کنید و در صورت نیاز فایل ورد WORD آن را از همینجا دریافت نمایید.

همچنین سایت “انجمن روانشناسی” نخستین سایت در زمینه روانشناسی است که در آن فهرست مقالات، کنگره ها و سمینارهای روانشناختی، دوره های دانشگاهی روانشناسی در کشور، ارتباط سریع با مراکز دانشگاهی و انجمن ها و مراکز علمی مرتبط با روانشناسی در ایران و جهان ارایه شده است. آدرس این سایت http://www.iranpa.org است.

و برای دیدن و دانلود رایگان مقاله های روانشناسی دیگر می توانید به  ۲۵ مقاله روانشناسی مراجعه کنید.

دانلود مقاله روانشناسی

چکیده ای از مقاله روانشناسی عمومی :

اصطلاح  سايكالوژی يا پسيكولوژی از دو كلمه يونانی ‍Psyche بمعنای روح و روان و Logos  بمعنای مطالعه تركيبی گرديده است.

ولي اصولا مطالعه بررسی خصوصيات مربوط به عادات، رفتار كردار و عكس العمل های یک فرد را روانشناسی يا بمعنای لغوي كلمه (مطالعه نفس) گويند.

از تمام عجايبی كه بشر بدنبال آن می گردد چه در روی زمين و چه در آسمانها جالب ترين آنها بنظر مي آيد كه خود بشر زنده باشد چه با مطالعات و تحقيقات علمی كه در اين زمينه شده با اين نتيجه رسيده اند كه بيشتر منظور از تحقيقات و بررسی های علمی از جنبه های مختلف طبيعی،اجتماعی و اقتصادی شناسائی طبيعت بشر بوده است تا خود طبيعت .

دانشمندان نيز با مباحثات و مجادلات علمی تا اندازه ای به اين نتيجه رسيده اند كه بشر هنوز در مقابل مواهب طبيعت وجود ناچيز و بی فايده است و اگر چه علم ستاره شناسی ثابت كرده است كه زمين تقريبا نزدیک به مركز جهان است ولی با اين وجود هنوز شناسائی موقعيت زمين برای بشر امری تصوری است.

طبيعت هيچگاه احتياج به شناسايی ندارد و از نظر بشری دلائل بسيار است كه چرا اصولا بشر عقالمند به كشف  راز طبيعت و تشخيص افراد ساكن در آن مي باشد.

و…

شما می توانید فایل pdf مقاله روانشناسی عمومی را از طریق لینک زیر به صورت رایگان دانلود کنید :

اضافه‌کردن به سبدخرید

About Engineer Majid Armion

مدیر وب سایت ، مهندس برق گرایش قدرت از دانشگاه دولتی علم و فناوری (دوره ی روزانه)، فعال در زمینه اتوماسیون صنعتی و plc ها ، فعال در زمینه آموزش و نصب سیستم های حفاظتی ، محقق و مطالعه کننده در زمینه ی انتقال برق فشار قوی به صورت مستقیم ( HVDC ) ، محقق و مطالعه کننده در زمینه ی پست های GIS

این را هم ببینید

نرم افزارهای مهندسی برق

نرم افزارهای مهندسی برق ( معرفی + آموزش رایگان نرم افزارهای مهندسی برق )

نرم افزارهای مهندسی برق ( معرفی + آموزش رایگان نرم افزارهای مهندسی برق )رتبه ۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *